מי אני

הרשו לי להציג את עצמי – אני עידן אסלן, יליד שדרות, המקום שבו גדלתי וחונכתי באווירה חמימה וקהילתית, חונכתי לאהבת חינם, משפחה וחברים, כל זה לצד ערכים של עבודה קשה ומסירות. בגיל צעיר, בחרתי לעשות שינוי ולעבור לתל אביב, העיר שנתנה לי הזדמנות לפתח את עצמי מקצועית ואישית. המעבר לתל אביב היה צעד משמעותי, שפתח בפני דלתות רבות ואתגרים חדשים.

בתל אביב, התחלתי את דרכי המקצועית בחברת פרטנר, אחת מחברות התקשורת המובילות בישראל, שם התחלתי כנציג שירות לקוחות טכני. העבודה בפרטנר אפשרה לי לפגוש אנשים מכל רחבי המדינה ולהבין את החשיבות העצומה של שירות לקוחות איכותי. למדתי להקשיב, להבין ולפתור בעיות בצורה יצירתית, תוך שמירה על רמה גבוהה של מקצועיות ואמינות.

הניסיון שרכשתי בחברת פרטנר והערכים שחונכתי עליהם בשדרות מלווים אותי עד היום, והם אבן יסוד בהגדרה הכי חשובה – מי אני – אדם מחויב להצלחה, לשיפור מתמיד ולמתן שירות אנושי חם ואוהב.

לאחר סיום עבודתי בחברת פרטנר, צעדתי צעד נוסף במסע המקצועי שלי והצטרפתי לתעשיית אירוח האתרים בישראל. במשך 8 שנים בהן עבדתי בחברות מובילות בתחום, הרחבתי את הידע והמיומנויות שלי באופן משמעותי. בתפקידי כמנהל מוקד שירות ותמיכה, למדתי להוביל צוותים, לייעל תהליכים ולשפר את חוויית השירות, תוך התמקדות בצרכים המשתנים של הלקוחות.

כמו כל בנאדם – אנחנו שואפים תמיד ליותר, יותר ללמוד, יותר טוב, יותר מהכל – ולכן בהמשך חיי המקצועיים המשכתי את התהליך בהובלת פרויקטים לבניית אתרים. התפקיד הזה פתח בפני עולם חדש של ידע טכני, טכנולוגי ואסטרטגי. למדתי לבנות אתרים מהיסוד, לנהל פרויקטים מרגע הרעיון הראשוני ועד להשקתם, ולהבין את החשיבות של סדר וארגון בכל שלב ושלב. הידע והניסיון שצברתי במהלך שנות העבודה הללו נתנו לי את הביטחון להעניק שירות אנושי, מקצועי ואמיתי. המסע המקצועי שהתחיל בשדרות, דרך תל אביב ובעולמות השונים של שירות לקוחות ובניית אתרים, לימד אותי את ערכה של התמדה, חדשנות והתמקדות במטרה.

חזון וערכי המותג

Asli – אמיתות בכל פיקסל

המותג שלי, Asli, משקף את הערכים האישיים והמקצועיים שלי. השם שמקורו בשורש המשפחתי שלי, "אסלן", הוא במקור מהמילה העיראקית ל"אמיתי". עבורי, להיות אמיתי, ישיר ושקוף אל מול לקוחותי הוא לא רק ערך חשוב, אלא מחויבות. אני רוצה שלקוחותי ירגישו בטוחים לדבר איתי ולתקשר בכל הנוגע לאתר שלהם, ולא פחות חשוב, שיהיו מרוצים ומבינים שההשקעה שלהם מובילה להגשמת חלומותיהם תוך שמירה על הגינות ומקצועיות.

ההבדל שלי בעולם בניית האתרים נעוץ בידע ובטכנולוגיה שאני מביא עימי. אני מסוגל לבנות אתרים איכותיים ומעוצבים ללא צורך בכתיבת קוד מורכב. יכולת זו מאפשרת לי להציע שירות זול יותר, מהיר יותר ודינמי יותר ללקוחותיי, פותח בפניהם דלתות לעולם הדיגיטל בלי השקעות גבוהות.

החזון שלי הוא להציע חוויה שונה בעולם הדיגיטל, להוביל במקצועיות ולהראות שאפשר להציע שירות איכותי ואמיתי במחירים הוגנים. אני מאמין בפשטות ובשקיפות, בליווי לקוחותיי בכל שלב ובהתמקדות בצרכיהם, אפילו אם זה דורש ממני להכווין אותו אל מומחים אחרים. אני מחויב לתת ללקוח חוויה אמיתית ומלאה, עם ליווי ותמיכה.

קהל היעד שלי הם בעיקר עסקים קטנים שמחפשים להיכנס לעולם הדיגיטלי ללא השקעה כספית עצומה. אני מציע להם פתרון מותאם, איכותי ובהתאם ליכולת הכלכלית של הלקוח, כדי לאפשר להם לקבל נוכחות בעולם הדיגיטלי.

ערכי המותג של Asli מתמקדים במקצועיות, חשיבה רחבה, אמינות, יושרה ושקיפות. אני שואף להיות ישיר ושקוף עם לקוחותי, תוך כדי שאני מספק להם שירות מקצועי ואיכותי. האמונה שלי היא שכל עסק, גדול או קטן, זכאי לאתר אינטרנט מקצועי שמשקף את ערכיו ומטרותיו.

בעזרת הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים, אני מחויב ללקוחותי ולצרכים שלהם. אני תמיד זמין לעזור, להכווין, ואפילו למצוא את המומחים הנכונים אם הצורך יצוץ. החזון שלי ל-Asli הוא להיות יותר מספק שירות; אני רוצה להיות שותף להצלחה של כל לקוח.

לסיכום, Asli הוא התוצאה של מסע אישי ומקצועי שהתחיל ברצון להיות אמיתי ומקצועי בכל מה שאני עושה. אני מאמין שבעזרת הידע, הניסיון והערכים שלי, אני יכול לספק ללקוחותי חוויה יוצאת דופן, שתביא אותם להצלחה בעולם הדיגיטלי.

אז מה אתם אומרים?
רוצים להצטרף לתהליך יחד איתי?

אני כאן...
השאירו פרטים ואחזור אליכם.
במה אוכל לעזור היום?

תודה! 🙏

תודה שהשקעת זמן וקראת את מה שכתבתי, לפעמים זה פשוט לא זה.

אבל …  תמיד אפשר לשנות את דעתך וליצור איתי קשר.

שיהיה לך יום נעים❤️

אני כאן...
השאירו פרטים ואחזור אליכם.
במה אוכל לעזור היום?